S neustále rostoucím objemem zboží, které je přepravováno zásilkovými společnostmi z e-shopů, se zvětšuje i nabídka obalů pro e-commerce. Začíná se projevovat zvětšující se erudice provozovatelů e-shopů v obalařině, většina z těch větších již začíná chápat, že i přepravní obal je do jisté míry vizitkou obchodníka.  Spotřebitelé i e-shopy určitě obal REVERSE, který začala nabízet společnost SERVISBAL.

Zásilkový obal můžeme hodnotit z více hledisek, zásadní je pochopitelně schopnost ochránit zabalený výrobek za smysluplnou cenu. Skoro stejně důležitá je rychlost balení zboží, vzhled obalu a pozitivní zkušenost koncového zákazníka s rozbalováním zásilky.  Dnes je již neodiskutovatelným faktem, že zážitek zákazníků z rozbalování zboží přispívá k utváření si celkového dojmu o e-shopu. 

Vratný obal je pro zákazníky i e shop praktickou záležitostí

S tím, jak roste podíl vraceného zboží (u obchodníků s textilem dosahuje více než 50%) začínají e-shopy, které si zakládají na kvalitě svých služeb, řešit obal i z dalšího hlediska, a tím je právě možnost vrátit zboží ve stejném obalu, ve kterém bylo objednáno.

Sofistikovaný obal  REVERSE  oblast e-commerce určitě ocení

Tyto tzv. dvoucestné obaly nedávno zařadila do svého sortimentu společnost Servisbal Obaly pod označením  „REVERSE“.  Jedná se o rozměrovou řadu menších krabic s klopami, které se navzájem překrývají. Pro snadné uzavírání slouží dva samolepicí pásky, takže v případě potřeby zboží odeslat zpět dodavateli, lze snadno již jednou otevřený obal opětovně uzavřít díky druhému lepicímu pásku (snadné otevření na vhodném místě zajišťuje perforovaný pásek, takže je zaručeno, že si koncový zákazník sám obal nechtěně neznehodnotí). Netřeba zdůrazňovat, že zavírání pomocí integrovaného lepicího pásku je velmi snadné a rychlé, není potřeba žádné dodatečné lepení.

Dvoucestné obaly dobře zapadají do celkové koncepce Servisbalu, který si klade za cíl nabízet na svém e-shopu eobaly.cz, komplexní sortiment obalů, který umožňuje e-shopům rychle, bezpečně a levně zasílat své zboží.