Známý výrobce kovových obalů CROWN Aerosols & Specialty Packaging Europe ze skupiny Crown Holdings, Inc. Bude presentovat část svého portfolia na veletrhu Pack & Gift, který se bude konat 21. – 22. 6. v Paříži. Crown bude na stánku C19 presentovat kovové dózy a další dárkové obaly různých tvarů i velikostí. 

Kovové spotřebitelské obaly jsou vedle nápojového průmyslu zvláště vhodné pro dárkový segment a kosmetiku, protože materiál je z dlouhodobých průzkumů v těchto segmentech spotřebitelem vnímán jako prémiový.

I méně tradiční tvary

Společnost na výstavišti představí i obaly méně tradičních tvarů (polygonní základny či nepravidelné tvary základny) a nevšedních designů, včetně dekorativních koncových úprav. Společnost Crown dlouhodobě pomáhá svými obaly v podpoře značky řadě známých výrobců.

Komplexnost vývoje a výroby

Vedle vývoje designu či výroby nabízí společnost svým zákazníkům celou řadu dalších benefitů, včetně personalizace výrobků. Řada designových kreací jsou vyvíjeny přímo na míru konkrétnímu zákazníkovi. Zahrnují tedy procesy od konstrukce, zhotovení prototypu, výroby až po optimalizaci logistiky.