V polovině června na slavnostním galavečeru ve Frankfurtu nad Mohanem byly předávány ceny  POPAI D-A-CH Award za nejlepší řešení na POS. Hned tři z nich získala společnost THIMM. Odborná porota ocenila podlahový displej na lihoviny, pultový displej na ústní vody a zesilovač zvuku z lepenky od této známé společnosti.

V kategorii „Nápoje, tabák“ získal podlahový displej na lahve VON HALLERS GIN zlatou medaili POPAI D-A-CH Award. Gin společnosti Hardenberg-Wilthen AG je pojmenován po fyzikovi a botanikovi Albrechtovi von Haller.

Konstrukce a design displeje zprostředkovávají právě blízkost k botanické zahradě.

Tvar displeje napodobuje design lahve „VON HALLERS GIN“ a spotřebitel tak rozpozná dokonalou souhru mezi výrobkem a druhotným umístěním. Lahve jsou umístěné na integrovaných stupních a spotřebitel k nim má přístup ze tří stran. Informace o společnosti Hardenberg-Wilthen AG a o původu a exkluzivitě výrobku jsou uvedeny na zadní straně displeje.

Pultový displej na ústní vody od MEDA Pharma GmbH & Co. KG

Zlatou medaili POPAI D-A-CH Award v kategorii „Zdraví“ získal pultový displej na ústní vody CB12® od společnosti MEDA Pharma.Tento inovativní pultový displej poskytuje díky konstrukci ve tvaru vějíře několik výhod. Díky tvaru vějíře, který vznikne odsunutím dvou částí dna od sebe, si zákazník může výrobky prohlížet a odebírat z širšího úhlu asi 220 stupňů. Toto řešení dále poskytuje vysokou stabilitu zadního dílu. Řešení konstrukce výrazně snižuje objem zásilky při přepravě displeje s umístěnými výrobky. Lahvičky se do displeje snadno umísťují shora. Pracovník v balicím procesu vkládá displeje do příslušného zásilkového obalu a doplní jej výplní, která slouží jako další ochrana během přepravy. Zadní díl stojanu lze při přepravě sklopit, čímž se ušetří místo. Design displeje doplňují malé toppery, které slouží jako podpora prodeje v místě prodeje.

Zesilovač z lepenky od Lucy SAS

Zesilovač zvuku pro chytré telefony vyrobený z lepenky získal v kategorii „Cestování, volný čas a automobil, sport a zábava“ stříbrnou cenu. Předlohou zesilovače zvuku z lepenky je klasický megafon, a proto dokáže šířit zvuk hlasitostí až 110 decibel. Zesilovač zvuku vyrobila společnost THIMM pro francouzského zákazníka, firmu Lucy SAS, z hladké lepenky o gramáži 350 g/m² s certifikátem FSC. Funguje bez elektrického proudu či baterie. Při uvedení na trh v roce 2017 byly k dostání tři kolekce v modré, zelené a růžové barvě. Díky velkému prodejnímu úspěchu rozšířila společnost Lucy SAS již začátkem roku 2018 nabídku o dalších deset motivů.