Vzhledem ke zkrácení přihláškové periody, zůstane registrace  do obalové soutěže otevřena ještě několik dní. Dá se očekávat zahlcení, díky intenzivnímu přihlašování v posledním uzávěrkovém týdnu. V případě problémů s  on-line registrací kontaktujete prosím, Kateřinu Kolářovou na tel. 602 625 117, řešení jistě společně nalezneme.

 

Jak bude soutěž probíhat?

Hodnocení přihlášených obalů během veletrhu REKLAMA POLYGRAF a OBALY 2018 v prostorách letňanského výstaviště (PVA EXPO PRAHA, hala č. 6)

28.5.   Probíhá celodenní instalace pro ty přihlašovatele, kteří neposlali obalové vzorky s předstihem na adresu organizační společnosti SYBA.

29.5.   Hodnocení KATEGORIE AUTOMOTIVE, PROCESY A TECHNOLOGIE.

30.5.   Hodnocení KATEGORIE: POTRAVINY, NÁPOJE, KOSMETIKA, FARMACEUTICKÉ, PRODUKTY, ČISTÍCÍ A PRACÍ PROSTŘEDKY, ELEKTRONIKA A SPOTŘEBIČE, DÁRKOVÉ OBALY, ETIKETY, POP&POS displeje, OSTATNÍ.

30.5.    Neformální oznámení výsledků soutěže na After judging Coctail Party 

31.5.    Speciality obalového designu, doprovodný program v hale č. 6

4.10.    Předávání trofejí a ocenění na středoevropském obalovém kongresu PackSummit (registrace spuštěna).

Obal roku = věc veřejná

Koncept hodnotících dnů probíhá poloveřejně v Hale č. 6 pod tradičním názvem: 

OBAL ROKU = VĚC VEŘEJNÁ.

Hodnocené obaly budou velkoplošně promítány pro veřejnost obalového veletrhu. Nově umožníme možnost vlastní video/prezentace přihlášeného obalu.

Obal roku s tradicí

OBAL ROKU je jediná certifikovaná národní obalová soutěž s cílem vyzdvihnout  a propagovat nejlepší myšlenky, inovace a technologie v oblasti balení. Je určena zejména pro výrobce, dovozce, grafická studia i obalové konstruktéry.