Již zítra začne jubilejní 25. ročník veletrhu Reklama&Polygraf a zároveň 2. ročník veletrhu Obaly. V rámci veletrhu Obaly, v hale číslo 6 bude po prvé probíhat i hodnocení prestižní národní soutěže Obal roku. Hodnotit se bude dva dny a po celou dobu konání jsou přihlášené obaly přístupné i návštěvníkům.

Odborným partnerem veletrhu OBALY zůstane i letos obalový institut SYBA, který zde bude i garantem řady doprovodných akcí a programů. K největším z nich bude patřit hodnocení přihlášených exponátů do soutěže Obal roku přímo na výstavišti, kde se s nimi bude moci seznámit odborná i laická veřejnost. I v letošním roce bude SYBA pořadatelem odborného semináře Speciality obalového designu.

Speciality obalového designu

Letošní ročník semináře se bude věnovat především horkému tématu e- commerce. Zacíleno bude nejenom na zajímavé trendy, včetně propojení na tolik žádanou personalizaci, ale i na ceny e-obalů v kontextu celkové ceny balení v procesu vychystávání a nákladů na následnou logistiku. A nebude chybět ani presentace dárkových obalů, které také i s rozvojem e shopů souvisí.

Na veletrzích nebudou chybět ani premiéry technologií

V rámci veletrhů se návštěvníci mohou seznámit i s mnohými zajímavostmi a technologiemi a pro výrobce obalů a polygrafické producenty je jistě zajímavé, že hned několik dodavatelů digitálních technologií, využitelných i pro svět obalů představí na výstavišti řadu novinek.  A např. společnost XEROX bude na výstavišti představovat nový digitální šestibarevný stroj dokonce v evropské premiéře!