Aetna Group, přední světový dodavatel inovativních koncových řešení, se zúčastní druhého ročníku Prod&Pack (21. do 23. listopadu), který se bude konat na Eurexpo v Lyonu.

 

Po úspěchu prvního ročníku v roce 2021, kterého se zúčastnilo více než 14 000 návštěvníků, se Prod&Pack etabluje jako vletrh se solidní základnou profesionálů z obalového průmyslu. Letošní ročník opět nabídne příležitost k objevování nejnovějších trendů, technologií a inovativních řešení a také k navázání obchodních kontaktů s odborníky a lídry z různých odvětví, jako je agrobyznys, chemie, kosmetika, farmacie, textil, kovo plasty.

 

K vidění budou tři zajímavá řešení

Aetna Group bude přítomna s vyhrazeným stánkem v hale 6, a bude zde presentovat svá nejmodernější řešení, která zlepšují efektivitu zpracovatelských a balicích operací. Konkrétně budou k vidění tři technologická řešení: Robot S7, stroj určený k balení a stabilizaci paletizovaných nákladů jakéhokoli tvaru, velikosti a hmotnosti se spotřebou s co nejmenším množstvím stretch fólie; Orbit R, rotační stroj pro spirálové balení, který lze zaintegrovat do dalších technologií nebo linek; a Superbox stroj pro automatické formování kartonových krabic s vysokou produktivitou a odolností.

 

Aetna Group France – lokální i globáln í hráč na trhu

Díky své dceřiné společnosti Aetna Group France – se sídlem v Décines-Charpieu pár kilometrů od Lyonu – se skupina na této akci může presentovat i s konkrétní solidní sítí, která uspokojuje potřeby místního trhu a jeho odvětví. V rámci globálního trhu je tato společnost schopna nabídnout i na míru šitými technologiemi a kvalitním servisem při zachování standardů kvality a služeb své mateřské společnosti.