Společnost Berry Global uvádí na trh doplňovací obaly oblíbené značky Exclusive.  Řada nových obalů, které lze doplňovat je určena pro širokou škálu aplikací osobní péče, včetně deodorantů a produktů péče o obličej a tělo s pevným složením.

 

Exclusive Refill, který je součástí Berry's B Circular řady udržitelných obalových řešení, disponuje řadou benefitů. Patří k nim především znovupoužitelnost monomateriálového obalu ve spojení využití recyklátu při výrobě. Obalové řešení tohoto typu je odpovědí na požadavky zákazníků, kteří upřednostňují udržitelná řešení.  

 

Výroba z PCR i domácího odpadu

Exklusive náplňový obal lze vyrobit z recyklovaného plastu, včetně vlastního recyklovaného materiálu (PCR) společnosti Berry CleanStream®, či z PP odpadu z domácností. Výhodou pro následnou recyklaci je monomateriálový typ obalu.

 

Hygienická aplikace ve spojení s čistým designem

Obaly jsou k dispozici v 50 ml a 75 ml. Precizně vyrobené díly usnadňují spotřebitelům manipulaci. Aplikace produktu je pohodlná, přesná a hygienická, protože je bezkontaktní. Rovněž design je velmi povedenou záležitostí. Vyznačuje se čistými liniemi a lze ho navrhnout i různě barevně personalizovaný tak, aby splňoval specifické cíle značky.