SW vývojová firma, britská společnost Taopix, „vypustila“ na trh novou verzi 2017R1. Verze pracuje s věrnými fotorealistickými prvky, disponuje celou řadou nových nástrojů a rozšiřuje či usnadňuje využití fotografie nejenom do oblasti fotoknih, ale i reklamních předmětů. SW představuje významnou možnost rozšíření obchodních možností e-commerce.

Taopix Limited je britská soukromá společnost zabývající se vývojem softwaru. Byla založená v roce 2007. Společnost se podílí výhradně na vývoji, prodeji a podpoře své inovativní softwarové platformy pro fotoknihy a fotografické dárky, které obvykle používají maloobchodní prodejci fotografických dárků, poskytovatelé tiskových služeb a společnosti na dokončování fotografií. Strategická partnerství byla také nově zavedena s předními výrobci digitálních tiskáren, poskytovateli fotografických řešení i s některými výrobci zařízení pro dokončovací operace.

Pro koho je SW určen

Pro obchodníky s fotografiemi, kteří hledají novou platformu, nebo pro ty, kteří chtějí vstoupit na trh e-commerce s něčím neotřelým, je Taopix 2017r1 nepochybně jednou z nejrozsáhlejších a nejmodernějších obchodních platforem na trhu. Nová verze, 2017r1, obsahuje více než 300 nových funkcí a vylepšení speciálně vyvinutých na základě zpětné vazby od stávajících držitelů licencí společnosti Taopix.

Hravost stírá rozdíly mezi virtuálním a reálným světem

Jednou z nejzajímavějších nových funkcí je Taopix 3D Designer, která vlastně představuje novou uživatelskou cestu pro Taopix Online, čímž umožňuje uživatelům nabízet širokou škálu osobních fotografických produktů na různých produktech včetně hrnků, pouzder na telefony, pláten apod., pomocí online zařízení, např. počítače či mobilního telefonu.