Společnost  Innovia Films Ltd. patří k významným výrobcům plastových folií. Významnou částí výrobního programu je produkce biaxiálně orientovaného polypropylenu (BOPP). V současnosti svým zákazníkům nabízí pokročilá řešení pro výrobu etiket, flexibilních obalů či balení tabákových produktů. V současnosti začala společnost nabízet nový typ BOPP pro vysokorychlostní linky.

Innovia  v současnosti zaměstnává 850 lidí po celém světě a má výrobní závody v Austrálii, Belgii a Velké Británii. Firma je zaměřena na vysoce kvalitní produkty s přidanou hodnotou, silné vztahy se zákazníky, R&D a vynikající služby v oblasti zákaznického servisu.

Další z řady Propafilm na trhu!

Nový koextrudovaný materiál Propafilm™ REF doplňuje již zavedenou řadu materiálů určených pro balení na vysokorychlostních strojích a zvyšuje možnosti pro další klienty, především z potravinářského sektoru. Nejvhodnější aplikací je horizontální balení.

Stabilita folie ověřena v praxi u zákazníka

Zatímco standardní koextrudované folie jsou určeny pro rychlosti strojů 30m/min a méně, řada Propafilm je určena pro stroje i s několika násobně zvýšenou rychlostí. Propafilm™ RF je určen výrobním zařízením o rychlosti 50m/min, Propafilm™ REF dokonce pro 80m/min. Pevný a vysoce stabilní Propafilm™ FFX bez problémů vydrží rychlot 100m/min a více. Tyto čísla byly ověřeny na strojích Modulo společnosti  SPS  Italiana Pack systems (PFM Group), která má s foliemi velké zkušenosti a se společností Innovia dlouhodobě spolupracuje.