Společnost Vinca uvedla v loňském roce na trh novou řadu bio vín ze Sicílie. Ta jsou v současnosti stáčena do 187ml plechovek od Ardagh Metal Packaging (AMP). Víno se vyrábí z organických hroznů pěstovaných na západním pobřeží Sicílie. Vína Vinca získala nespočet ocenění ve Spojeném království, využívá je i British Airways či Planet Organic, V současnosti se vyvážejí do více než deseti zemí po celém světě.

Nápojové plechovky Vinca o objemu 187 ml jsou plněny v provozovně Los Bucaneros. Tato společnost je velmi těsně spojena s konzervárenským průmyslem, provozuje mobilní i pevné konzervárny ve Francii i na Iberském poloostrově.

Spolupráce Vinca a AMP se vydařila

Elegantní design plechovek na víno Vinca byl vyvinut ve spolupráci s designéry Vinca a grafickým týmem AMP. Pečlivost řešení je znát v celém procesu. Od výběru barev (včetně jednobarevných barev, polotónů, přechodů a čitelnosti textu), po nátisk plechovky až po finální vysokorychlostní výrobu jsou všechny výrobní procesy dovedeny k dokonalosti díky optimalizované synchronizaci. Výsledkem je vynikající vizuální vjem.

Plechovky s vínem začínají být standardem

Řada plechovek Wine Can od AMP splňuje moderním a udržitelným způsobem všechny potřeby trhu s vínem pro jednorázové formáty. Lehké, bezpečné a donekonečna recyklovatelné hliníkové nápojové plechovky jsou optimální pro přepravu, skladování a manipulaci v obchodě, chlazení v místě prodeje apod. Zcela vzduchotěsné plechovky na víno AMP zachovávají kvalitu vína v celém dodavatelském řetězci a při každé příležitosti konzumace. Plechovky na víno jsou také stále populárnější v leteckých společnostech a pohostinství. Trh s vínem v plechovkách se za posledních pět let neustále rozvíjel s 10% průměrným CAGR* (Compound Annual Growth Rate). Nápojové plechovky jsou nyní plně uznávány jako nedílný a stěžejní prvek každé směsi balení vína.