Jihoafrická tiskárna Rotolabel v rámci svého produktového růstu investovala do nového typu zařízení na výrobu vícelistových etiket (booklet). Vzhledem k tomu, že tento typ etiket vyrábí pro své zákazníky z farmaceutického sektoru, důraz byl kladen i na kvalitní inspekční systém celého řešení. Současná podoba tedy obsahuje i dva Rotocontrol moduly.

Společnost Rotolabel byla založena v roce 1982, a v roce 2008 se stala součástí Bidvest Group. Rotolabel je předním dodavatelem řešení pro označování v Jižní Africe. Nové dokončovací zařízení bude primárně sloužit k výrobě speciálních typů farmaceutických etiket ('xpandalabel ™') v Johannesburgu.

Strojní zařízení s inspekční kontrolou

Nová akvizice obsahuje vysokorychlostní zařízení na výrobu booklet etiket typu BL440 a inspekční systém určený primárně pro farmaceutický sektor, RSP-H. ROTOCONTROL BL440 dosahuje rychlosti  65m/min. Lze na něm zpracovávat různé formáty až do šířky 510mm.

Bezpečnost především

Vedle kontrolního ROTOCONTROL RSP-H systém obsahuje i další pokročilou kontrolu v podobě AVT Helios. Kombinací všech segmentů je dosažena nejenom vysoká kvalita i produkce, ale především i eliminace rizik záměny, chybovosti apod.