Na veletrhu All4pack 2016 (dříve pod názvem Emballage&Manutention) bude společnost Domino na stánku v hale 6 presentovat řadu řešení z oblasti digitálního tisku. Vedle vlastních novinek jsou zástupci společnosti připravení na stánku s návštěvníky diskutovat i obecně o vývojových trendech, zvláště v segmentu ink jetu a jeho možnostech, které nabízí pro výrobce obalů.

Na výstavišti Paris-Nord Villepinte se bude v době od 14. 11. do 17. 11. konat významný západoevropský veletrh směřovaný především na oblast obalů, výroby, designu i automatizace, All4pack. Již podle předběžných zpráv bude na výstavišti presentována řada novinek i inovací od známých i méně známých výrobců.

Domino N610i výkonné řešení pro segment etiket

Sedmibarevný ink jetový stroj N610i pracuje rychlostí 75m/min. Při tisku je využíván UV vytvrditelný inkoust. Tiskové zařízení se vyznačuje jedním z nejvyšších výkonů ve své kategorii. V kombinaci s bílou barvou a sedmi barvami, které obsahují oranžovou a fialovou je možné realizovat až 90% Pantone barev.

Domino a bezpečnostní etikety

Řešení bude aplikováno i na realizaci různých typů bezpečnostních etiket. Zde se uplatní ve spolupráci K600i ink jet tiskárnou s pracovní šíří 333mm. Tisk lze využít i při realizaci velmi přesných bezpečnostních 2D kódů.