Mezinárodní veletrh BrauBeviale je pro nápojový průmysl nepostradatelný a má v kalendáři vystavovatelů a odborných návštěvníků své pevné místo. V listopadu se pravidelně vydávají do Norimberku tisícovky návštěvníků, aby se informovali o novinkách pro nápojový průmysl: vedle surovin a techologií pro výrobu nápojů podstatnou část tvoří obalová technika. Vodu přírodní, obarvenou, ochucenou, bublinkatou, převařenou či napěněnou je nutné stáčet a balit. Ne jinak tomu bude od 10. do 12. 11. 2020.

BB za 7 měsíců

Celý svět se nachází v současné době v turbulentní a nejisté době. Nikdo přesně neví, co bude zítra, za týden nebo za měsíc. A tak jsme často dotazováni, jak to bude s veletrhem BrauBeviale, který se má konat za 7 měsíců. Ředitelka veletrhu Andrea Kalrait má jasné poselství: „Jsme v neustálém kontaktu s významnými hráči oboru a můžeme vás ujistit, že náš veletrh je důležitým partnerem odvětví a i v této nelehké době chceme naše partnery podporovat. Pevně počítáme s tím, že se veletrh BrauBeviale v listopadu uskuteční.“


Doprovodný program

Pořadatel reaguje na současný vývoj branže a právě nyní přepracovává celý doprovodný program. Snaží se jej přizpůsobit současnému vývoji a aktuálním výzvám.

Tři dny novinek

Těšme se tedy na veletrh BrauBeviale do Norimberku, na kterém budou během tří dnů představeny novinky nápojového průmyslu od surovin, technologií, logistických a obalových řešení až po marketinkové nápady.  

Aktuální informace

V případě dotazů neváhejte kontaktovat výhradní zastoupení veletrhu v ČR, společnost PROveletrhy s.r.o., info@proveletrhy.cz.