Společnost Canon patří ke známým výrobcům digitálních tiskáren. V současnosti společnost Canon U.S.A., Inc. presentuje již třetí generaci úspěšné řady varioPRINT. Novou generaci strojů producent zahájil výrobou řady varioPRINT 140. Série se vyznačuje osvědčenou spolehlivostí, která je typická i pro předchozí modely ve spojení s vysokou kvalitou a výbornou produkční rychlostí.

Uživatelské rozhraní, spolehlivost a efektivita řady varioPRINT 140 činí zařízení optimálním pro prostředí s průměrným měsíčním objemem tisku až 800 000 obrázků ve formátu Letter. Vylepšení funkcí pro kopírování a skenování v nové sérii řeší vysoké nároky na digitalizaci dokumentů. Využití jistě najde např. v případě tvorby dokumentů pro právní i edukační oblasti.

Integrální produktivita

Řada varioPRINT 140 má schopnost tsiknout  až 2,2 milionu obrázků ve formátu Letter za měsíc. Při práci lze využít i další užitečné nástroje společnosti Canon pro plánování a monitorování výroby (PRISMAsync Job Scheduler, PRISMAsync Remote Manager, či aplikaci pro vzdálenou kontrolu PRISMAsync Remote Control).

                                                    

Vylepšené funkce přináší vyšší kvalitu

Vylepšené funkce kopírování a skenování uživatelům poskytují pohodlnou a efektivní metodu digitalizace dokumentů v různých režimech. Nová Série varioPRINT 140 poskytuje vysokou kvalitu tisku s ostrými liniemi, rovnoměrností polotónů i plynulými gradacemi díky rastrování pomocí SuperCell ScreenPoint Technology. Série VarioPRINT 140 nabízí i celou řadu možností dokončovacích a výstupních možností, včetně sešívání, skládání, děrování, vkládání, vázání kroužků a velkokapacitního stohování.