Společnost Bosch Packaging Technology patří k předním dodavatelům v oblasti zpracovatelské a obalové techniky. Ve více než 15 zemích po celém světě vývíjí a vyrábí kompletní řešení pro farmaceutický, potravinářský a cukrárenský průmysl. A tento leader nechybí pochopitelně ani na obalovém veletrhu Interpack, který probíhá tento a příští týden v Dűsseldorfu.

Pro zákazníky z cukrárenského a potravinářského sektoru nabízí Bosch kompletní balíček řešeních od nakládání se surovinami přes zpracování až po závěrečné balení. Bosch dodává obalová řešení jak pro jednotlivé kusy, tak i pro hromadné balení zboží potravinářského průmyslu. Portfolio produktů obsahuje vše od vážících a třídících systémů přes horizontální a vertikální formy, plnící a uzavírací stroje po Delta roboty a stroje pro vrchní plnění.

Rychlé a spolehlivé řešení pro sladké i slané sušenky

Bosch Packaging Technology na Interpacku debutuje celou řadou systémů balení pro sladké sušenky i slané krekry.  Nová řešení jsou snadno přizpůsobitelná měnícím se potřebám trhu. Návštěvníci, kteří v těchto dnech stánek BOSH na výstavišti navštíví, se mohou přímo na místě dozvědět, jaké řešení se nejlépe hodí k uspokojení požadavků, vycházejících z jejich výrobního programu.

Křehké produkty vyžadují citlivé zacházení

Flexibilní obalová řešení jsou určena pro šetrné zacházení s jemnými produkty, mezi které sušenky beze sporu patří. Na stánku se návštěvníci mohou setkat s vibračními dopravníky, s automatickými vykladači a nakladači s velkou citlivostí (např. Smart Pile Loader - SPL) i integrovanými kartonovacími systémy sekundárního balení.  Mezi posledně jmenované zařízení patří i nový Topload, který umožňuje balení do krabic (Kliklok ITC), jedná se o systém kombinující výhody tří funkcí v jednom (rychlonastavitelnost skládání kartonu, plynulost nakládky a automatické uzavírání). Vzhledem k vysoké flexibilitě řešení je možné Kliklok ITC provozovat pro různé konstrukce obalů.