V druhé polovině října se zástupci firmy Colognia press zúčastnili finálového večera soutěže Vodafone Firma roku 2018, aby zde úspěšně firmu prezentovali a vybojovali vítězství. Spolu s ním obdržela firma znovu i titul Vodafone Odpovědná firma roku 2018. V loňském roce skončila ve stejném klání na druhém místě a letos si již odnesla vítězství.

Společnost Colognia press patří mezi jednu z nejpopulárnějších tiskáren v ČR s širokým sortimentem výrobků, které stále rozšiřuje. Je ryze českou firmou s nejmodernějším strojním vybavením. Mezi její produkty patří hlavně etikety a speciální etikety, ale zabývá se celou řadou dalších produktů, jako jsou visačky, flexibilní obaly, peel-off etikety, Braille etikety, DPG etikety, shrink sleeve, lamináty, tuby, nekonečné pásy nebo vstupenky.

Firma s příběhem i společenskou zodpovědností

Firma porotu zaujala svým příběhem. Jejich etikety vidíme na výrobcích všude kolem nás a bez zajímavosti jistě není, že mají i etikety s Braillovým písmem,“ zhodnotila členka poroty Renata Pazourková z Vodafone Czech Republic. Kolínská tiskárna, vybudovaná od nuly vyrostla během 22 let na podnik s téměř 130 zaměstnanci.

Vodafone Odpovědná firma roku 2018

Tuto cenu uděluje společnost Vodafone Czech Republic ve spolupráci s Nadací Vodafone a Colognia press ji získala již podruhé. „Porota Nadace Vodafone ocenila zejména širokou škálu zaměstnaneckých benefitů, rovný přístup k odměňování mužů a žen a možnosti osobního rozvoje a vzdělávání. Dbají na soulad rodinného života s pracovním a mimo jiné nabízejí rodičům po rodičovské dovolené nebo i v době rodičovské dovolené možnost částečného pracovního úvazku. Colognia press dlouhodobě patří mezi organizace, které v regionu významně podporují sociální, kulturní a sportovní projekty. Udržují a zlepšují systémy ochrany životního prostředí podle normy ČSN EN ISO 14001:2005, a trvale se tak zaměřují na snižování dopadu z činnosti na životní prostředí.