V letošních podzimních dnech od 22. do 23. listopadu 2017 proběhne v Miláně první ročník veletrhu Craft Beer Italy. Pořadatelem veletrhu je NürnbergMesse Italia, dceřiná společnost norimberské veletržní společnosti. Ta čerpá ze zkušeností mezinárodně uznávané výstavy BrauBeviale, která má mezi odborníky v pivovarnické branži své neopomenutelné místo.

 Craft Beer

Pivo z rukodělného pivovaru je sice poněkud kostrbatý tvar, ale snad obsahově vystihuje pojem Craft Beer.Popularita Craft Beer roste na celém světě, nejinak je tomu i v Itálii, kde v současné době vyrábí pivo řemeslným způsobem přes 700 minipivovarů. Nově pořádaný veletrh a konference Craft Beer Italy má poskytnou platformu pro tento pulzující obor.

Itálie je synonymem pro kreativitu a stejné pravidlo platí i pro craft beer, při jeho výrobě nesmí chybět odvaha zkoušet nové chutě a postupy. Během dvou dnů nabídne pořadatel minipivovarům a expertům v oblasti řemeslného piva platformu pro dialog, výměnu názorů a technologických postupů.

Na výstavě se mohou prezentovat firmy z oboru: suroviny, technologie, logistika a marketing. Logistika je ovšem pevně svázána s obaly a balením či stáčením piva. Prezentaci na veletrhu Craft Beer Italy můžeme doporučit všem firmám, které hledají nové kontakty v Itálii.

Více informací 

Další informace k veletrhu vám rádi zašle PROveletrhy s.r.o., Oficiální zastoupení NürnbergMesse Group pro Českou republiku, info@proveletrhy.cz. Přímý kontakt na pořadatele veletrhu: craft-beer@nm-italia.it