Kosmetické obaly a dekorativní prvky patří k sobě. Zároveň je však pro tento typ produkce i typický fakt, že se velice často produkuje v masovém měřítku. Zatímco ještě před pouhými pár lety bylo digitální zušlechťování spojováno pouze s personalizovanými malými sériemi, dnes je tomu již jinak. Novinkou pro masovou produkci je technologie od společnosti Velox.

Vysoká kvalita, excelentní tisk se zušlechťováním na hliníkové  i laminátové tuby či aerosolové plechovky a to vše nejenom pro menší, ale i velké série – to je stručný popis technologie, kterou společnost Velox Ltd. presentovala na podzimní ADFG konferenci v New Yorku.

Masovost spojená s jedinečností

Společnost Velox tak patří k pionýrům, kteří rozšiřují oblast přímého digitálního zušlechťování do oblasti masové produkce a nabízí tím alternativu k analogové výrobě. Díky jedinečné kvalitě tisku ve spojení s vysokou flexibilitou užívání se otevírá další marketingová příležitost pro kosmetické obaly velkých sérií.

Výkonný inkjet

Princip zušlechťování je založen na vlastní patentované DTS ink jet technologii, která představuje zcela nový přístup k digitálnímu tisku a jeho využití v masovém měřítku.