Geami WrapPak je ekologickou alternativou bublinkové fólie. A je dalším počinem, jak vylepšit stále se rozvíjející obaly pro e-shopy. Na rozdíl od nedávné minulosti, a bohužel často se tak děje ještě i nyní, současní distributoři si začínají pozvolna uvědomovat potenciál balení pro e-shopy. Systém Geami WrapPak letos společnost Branopac CZ, s. r. o. přihlásila (a uspěla s ním) i na Obal roku  2016.

Systém Geami WrapPak nejenže ochrání i to nejkřehčí zboží, ale navíc vypadá velice pěkně. Rozdíl mezi dvojitým materiálem, který vkusně kombinuje rovný a do voštiny strukturovaný povrch a zmuchlaným papírem, se kterým se zvláště v oblasti zafixování produktů v zásilkových obchodech setkáváme velmi často, je více než patrný.

Přístroj Geami® WrapPak HV

Přístroj plní dvě funkce, vyrábí výplň a zároveň ovine zboží. Jednoduché, takřka kancelářské zařízení je stolního provedení a produkuje kraftový děrovaný papír o šířce 51 cm a zároveň i hedvábný papír o š. 30 cm.

Estetika spojená s funkčností

Papíry vytvoří ochrannou vrstvu pomocí patentované voštinové struktury, která vznikne po průchodu strojem. Díky patentované plástvové struktuře není třeba žádných jiných prostředků pro uzavření a systém je vhodný pro téměř jakékoli tvary produktu. Výrazná struktura navíc produktům dodává benefit v podobě třetího rozměru i zesíleného vizuálního vjemu. Geami WrapPak získal ceny v Německu, Velké Británii
a zaujal porotu Obalu roku
i v ČR.

Jak systém funguje, můžete zhlédnout na videu zde