Společnost THIMM  Packaging je známým výrobcem obalů z vlnité lepenky. Díky vysoké kvalitě obalů je firma ceněna nejenom jejími klienty a následně spotřebiteli, ale patří i ke každoročně oceňovaným v rámci prestižní národní soutěže Obal roku. Ani letošní rok v tomto nečinil vyjímku.  Společně se svým klientem, Spokojený pes, chce firma k dalšímu zápolení vyzvat odborníky i veřejnost.

Zasilatelské obaly pro e-shop Spokojenypes.cz, které si koncoví zákazníci mohou proměnit v malou boudičku, navrhl a vyrábí THIMM Packaging ve Všetatech. Toto řešení přesvědčilo i porotu soutěže Obal roku 2016. Ale tím vývoj obalu nekončí!

Soutěže se může zúčastnit každý

Spokojenypes.cz vyhlásil soutěž „Navrhněte krabici doručující štěstí“ o nejlepší návrh designu právě pro tento obal a oslovil tím širokou veřejnost. Zapojit se může každý. Zástupci THIMM Packaging jsou v odborné porotě, která bude návrhy hodnotit a vybere jeden, který se ve Všetatech následně zrealizuje. 

Nejlepší nápady budou i honorovány

Kresba, grafika či text v jednobarevném provedení musí zaujmout. A ti nejlepší, kterým se podaří toto kreativní zadání splnit, budou po výběru komisí i oceněni finančně. Úplně nejlepší návrh bude vyroben a „puštěn do oběhu“, aby ho mohli ocenit i zákazníci Spokojeného psa.
Uzávěrka soutěže je 15. 10. 2016

 

Detaily soutěže naleznete zde: