Národní soutěž GERMAN PACKAGING AWARD má podobný koncept jako naše národní soutěž Obal roku.  A podobně jako o originální exponáty nebyla nouze na Obalu roku 2017, invenčními nápady se to „hemžilo“  i  v rámci této významné obalové soutěže. Mezi oceněné exponáty patří i originální POS displej od společnosti DS SMITH.

DS SMITH patří k významným globálním producentům z oblasti kartonáže. Výrobní závody má nejenom po celé Evropě, ale i v ČR. Na letošním vyhlašování německého „Obalu roku“ zaujal DS SMITH vítězným exponátem v podobě originálního floor displeje.

Displej jako pračka

Vítězný displej byl navržen a vyroben pro firmu BRAUNS-HEITMANN, Warburg – Germany, která se zabývá produkty pro domácnost a prostředky na praní prádla. Právě pro druhý typ sortimentu je určen displej se základnou ¼ palety, který je speciálně určen pro presentaci pracích prostředků pro retail. Displej přesvědčil nejen zákazníka, ale i porotce německého obalového ocenění o svých funkčních i vizuálních kvalitách v kategorii " Presentation of Goods " .

Naprosto originální design

1/4 paletový displej pro reklamní prezentaci je svým prostorem určen až pro 180 produktových položek. Zajímavé je i grafické ztvárnění displeje, který evokuuje vzhled skloněného košíku na prádlo ve spojení s pračkou.