Po úspěšných LED tiskárnách Impala a Nyala nyní společnost swissQprint uvedla na trh řadu Oryx LED. Tato nejnovější generace flatbed  tiskáren Swiss se skládá ze zdokonalené mechanické základny a pracuje s inovovanou LED technologií, která je jak vysoce výkonná, tak i šetrná k životnímu prostředí.

Oryx tiskárna s vysokým výkonem nabízí nové možnosti přímého tisku i na netypické materiály. Výhodou je, že tiskem lze zvládnout ostrý tisk i malých písem (3body).LED technologie dodává tiskárnám větší přesnost a stabilitu procesu.

Rodina jsou tři

Nejnovější LED Oryx pracuje s maximálním výkonem 65 m2 za hodinu, vhodná je na tiskové formáty 2,5 × 2 metru. Do tria tiskáren patří i Impala a Nyala. Impala LED má stejné rozměry a výkon 180 m2 za hodinu a LED Nyala má dokonce výkonnost 206 m2 za hodinu při potisku formátu 3,2 × 2 metry. S tímto triem tiskáren, swissQprint pokrývá prakticky každou úroveň produktivity, kterou může poskytovatel tiskových služeb nyní mít nebo se jí bude snažit v budoucnosti dosáhnout. Dalším benefitem je, že všechny systémy jsou adaptabilní a rozšiřitelné.

Oryx nabízí řešení pro středně velké výrobce

Oryx se uplatní především v středně velkých provozech jako univerzální produkční stroj, díky tisku mimořádné kvality může však rozšířit možnosti i větších výrobců. Velkou výhodou  je flatbed koncept s pevným stolem, který ocení hlavně zákazníci z oboru sítotisku či producenti, kteří tisknou komplikovanější materiály.