Známý výrobce obalů DS Smith, který má výrobní závody i v České republice, převzal ocenění Flexostar 2016. Ocenění se předávala u příležitosti kongresu, který se konal 8. prosince v La Rochelle pod záštitou ATF Flexo (Francouzská flexotisková asociace). Cena byla udělena za excelentní tiskové provedení grafiky.

DS Smith patří k předním výrobcům vlnité lepenky a obalů z vlnité lepenky. Společnost vyrábí obaly i POS produkty jak z primární vlnité lepenky, tak i z kašírované. Kvalitní produkty této společnosti bývají i pravidelně oceňovány na národních i mezinárodních plénech.

Bronzová za pre print

Flexostar získala společnost za 3. místo v kategorii „Pre print ve vlnité lepence“. Nápaditý tisk vyznačující se vysokou kvalitou dekoroval nápojový multipack na prémiové balení 6 láhví Hennessy Led 2016 VSOP.

Flexotisk 4.0

Stejně jako etikety na láhvích je i tisk na krabici přizpůsoben nočnímu prostředí v barech či nočních klubech, čemuž dopomohly i speciální typy tiskových barev. Grafika i její provedení zaujala porotu18. ročníku této soutěže, protože plně korespondoval i s vyhlášeným tématem – Flexotisk 4. 0 – Obal budoucnosti….