Zástupci 21 zemí a regionálních obalových federací se sešli na podzimním zasedání World Packaging Organisation (WPO) v listopadu ve Vídni. Česko a Slovensko bylo zastoupenu Sybou, plnoprávným členem WPO. Jednání trvalo od pondělí do čtvrtka a vedle odborných komisí proběhlo jednání bordu a zasedání poroty Worldstar Packaging Awards. Syba měla letos, podobně jako i předtím v Barceloně, výlučné postavení 2 hlasů: Kateřina Kolářová zastupovala Sybu a Vlado Volek EPIC.

Board Meeting: exkluzivně OBAL ROKU 2017

Záležitosti projednávané v jednotlivých výborech prošly schvalovacím kolečkem WPO Board Meeting, důležitým výsledkem po Česko a Slovensko je potvrzení soutěže OBAL ROKU jako jediné certifikované pro globální obalovou soutěž WorldStar Packaging Awards v těchto zemích i pro rok 2017.

Syba v Düsseldorfu

Syba podala WPO pomocnou ruku při organizování akcí WPO během veletrhu Interpack 2017 v německém Düsseldorfu v květnu 2017. Vlado Volek je odpovědný za zajištění jednání výborů a bordu, Kateřina Kolářová pomáhá Rachel Bayswater s organizací ceremoniálu předávání ocenění WS 2017, které proběhne 4. května 2017 v kongresových prostorách CCD East v areálu výstaviště. Pro pracovníky Syby je to současně i generálka na organizování zasedání WPO v roce 2019 v Praze.