Po roční pauze se v roce 2018 opět můžeme těšit na veletrh FachPack, který jako tradičně, koncem září uvítá odborníky z obalového průmyslu. Na veletrhu FachPack bude během tří veletržních dnů (25.-27.09.2018), ve 12 výstavních halách, prezentován kompletní procesní řetězec související s balením průmyslového i spotřebního zboží. Očekáváno je přes1.500 vystavovatelů.

 Sleva do 31.10.2017

Firmám, které zvažují účastnit se veletrhu FachPack 2018 jako vystavovatelé, je doporučen pro přihlášení termín do 31.10.2017, do tohoto data je poskytována sleva na plochu 10 EUR/m2.

Přihlášku je možno vyplnit online: 

 

  Dotace pro malé a střední podniky

Veletrh FachPack 2018 je zařazen od dotačního programu OPPIK, projekt NOVUMM. Malé a střední firmy se sídlem, pobočkou či provozovnou mimo Prahu mohou získat na svou účast dotaci. Na veletrhu je organizována agenturou CzechTrade společná expozice, která musí mít alespoň 5 účastníků. Zájemci se mohou hlásit u paní Lichte z výhradního zastoupení veletrhu FachPack v ČR, kontakt níže. Jakmile je splněna podmínka společné expozice, mohou čerpat dotaci také samostatně vystavující MSP.

 

  O veletrhu FachPack

FachPack je evropský odborný veletrh obalů, procesů a technologií. Od 25. do 27. září 2018 v Norimberku představí ucelenou odbornou nabídku pro celý procesní řetězec balení. Díky svému jedinečnému portfoliu obalových materiálů, obalových prostředků, pomocných obalových prostředků, balicích strojů, etiketovací a označovací techniky, strojů a zařízení na obalové periferii, potisku a zušlechťování obalů, intralogistiky, obalové logistiky a služeb pro obalový průmysl je FachPack místem setkávání evropského balírenství, které přitahuje odborné návštěvníky ze všech odvětví, jež s obaly pracují.

 Pomocná ruka

V případě zájmu získat více informací, ať již k veletrhu samotnému, či ke společné expozici, kontaktujete oficiální zastoupení NürnbergMesse pro ČR paní Naďu Lichte:

  • M +420 775 66 35 48
  • E info@proveletrhy.cz,
  • W www.proveletrhy.cz.