Na nápojovém veletrhu Drinktec v Mnichově nechyběly ani producenti řady pomocných obalových prostředků bez kterých si moderní design a funkčnost nápojových obalů neumíme ani představit. Vedle řady výrobců etiket, zde byly významně zastoupeni i producenti uzávěrů, víček, zátek, záklopek a dalších možností zavírání především láhví. K významným hráčům na tomto poli patří i společnost United Caps.

Na nápojovém veletrhu United Caps v hale A4 presentovala nejenom ochutnávku ze svého širokého portfolia, ale k vidění byly i inspirativní nové uzávěry nápojů.

Less is More

Podobně jako i další výrobci i United Caps vyznává zásadu, že méně je vlastně více a podle toho je nová řada uzávěrů koncipována. Super lehký závitový uzávěr PROGRIP je určen především na balení vody. Vyznačuje se vysoce spolehlivým utěsnění jednocestných PET lahví s hrdlem 29/25, proti neoprávněné manipulaci je vybaven odtrhovacím proužkem. Unikátní design s optimalizovaným ergonomickým tvarem umožňuje lepší uchopení pro spotřebitele.

Uzávěr s okvětními lístky usnadňuje otevírání

Dalším příkladem inovace UNITED CAPS je Wattwiller Flower Cap. Okraje uzávěru se vyznačují patentovaným designem ve tvaru okvětních lístků, které zvláště starším či méně šikovným uživatelům dopomáhají otevřít láhev jen s velmi malým úsilím.

Lepším úchopem se vyznačuje i nová generace velmi populárního uzávěru FLAT ITE 29/25 či nového šroubového uzávěru 28 Flex Flex, který je navržen především pro nejnáročnější specifikace sycených nealkoholických nápojů.