Inovativní myšlenky, brilantní design a výborná komunikace se zákazníkem – to je jen část charakteristiky společnosti  Fiala & Šebek Visual Communications a.s., která patří k předním packaging designérům na našem trhu. Letošní ocenění Obal roku 2017 v kategorii Nápoje za Becherovka Originál Limitovaná edice není zdaleka prvním oceněním firmy, která je svými designy známá i za hranicemi ČR.

Sběratelskou limitovanou edici pro tradiční zákazníky značky a zaměřenou na mystický příběh míchání bylin tvoří sada čtyř etiket. Design částečně poodhaluje unikátní tajnou recepturu představením vybraných bylin, každá etiketu jednu.

Spotřebitel a příběh

Použité technologie pomáhají vtáhnout spotřebitele do příběhu a část skrytého tajemství odhalit až posléze, doma při konzumaci. Pro Becherovku novátorská a unikátní kombinace tiskových technologií.

Jak odhalit tajemství

Oproti standardní alukett etiketě je použita autenticky tradiční a ekologičtější papírová v kombinaci s tiskem včetně dvou přímých barev, se dvěma různobarevnými horkými ražbami pro dosažení prémiové hodnoty a speciální, „neviditelnou“ termochromatickou barvou, která se zviditelní až po vychlazení.