Společnost Mondi a FRESH!PACKING vytvořily nový typ chladicí tašku z recyklovatelného kraftového papíru. Taška Fresh!Bag je vyrobena výhradně z obnovitelných materiálů, poskytuje vynikající ochranné chladicí vlastnosti a nabízí spotřebitelům odolnou alternativu pro přenášení chlazených nebo mražených potravin domů

 

Obal Fresh!Bag, který je certifikován jako plně recyklovatelný ve stávajících evropských tocích papírového odpadu, již získal ocenění v kategorii „ functionality & convenience (funkčnost a pohodlí)“ v soutěži German Packaging Award.

 

Odolný materiál je základ

Vnější vrstva Fresh!Bag je celá vyrobena z odolného kraftového papíru od společnosti Mondi, který nahrazuje tradičně používaný nerecyklovatelný vícemateriálový obal, a zároveň až 2,5x zlepšuje chladící ochranu obalu.

Použitý papír má vysokou roztažnost, což umožňuje snazší spojování různých vrstev pro vytvoření pevné struktury obalu. Taška má vysokou odolnost proti roztržení, je dimensována jak na vyšší hmotnosti, tak i větší rozměry. Extra bezpečnost a pohodlí pro spotřebitele poskytuje rukojeť na Fresh!Bag, která se do sebe snadno zasune.

 

S Fresh!Bag se brzy setkáme masově

Tašky jsou odolné a spotřebitel je může opakovaně použít. Kraftový papír Mondi také poskytuje maloobchodníkům dobrou potiskovatelnost pro branding. Fresh!Bag, který nedávno vyhrál německou cenu za obaly 2022 v kategorii „Functionality & Convenience“, by se měl postupně objevit v celé Evropě.