Pod značkou GREENCAN®  se skrývá řada obalových řešení vyvinutých společností CAN PACKAGING. Tato řešení variabilní co do tvaru, grafiky a objemu jsou určena jak pro potraviny, tak i tabákové produkty. Většinu produktů tvoří suché potraviny, drobné kusy či práškové nebo jinak sypké polotovary. Především díky papírovému materiálu je design obalu vnímán spotřebiteli jako „zelený“.

Mezi nejznámější typy obalů patří GREENCAN SNACKS, GREENCAN COFFEE, GREENCAN SALT&SPICES, GREENCAN CHEESE, GREENCAN DAIRY PRODUCT, GREENCAN BISCUITS, GREENCAN COCOA, GREENCAN FLOUR, GREENCAN SUGAR, GREENCAN TOBACCO.

Eco-friendly obal

Společnost je na trhu již více než 2o let a vsadila na eco- friendly obaly v podobě vinuté kartonáže. Nesoustředí se tedy na výrobu vinutých kombidóz, ale na obaly, které obsahují cca 92 – 98 recyklovaného a primárního papírového vlákna. Obaly jsou bez jakýchkoli kovových dnových nákrůžků či plastových víček.

Výborná ochrana produktu

Produkt je balen přímo do obalu, bez dalšího využití jiných materiálů. Obal tvoří velice dobrou bariéru vůči vzduchu, vlhkosti, světlu. Kromě kompletního vývoje a výroby je pro firmu samozřejmý i další servis, který svým zákazníkům poskytuje.