Již jen pár týdnů zbývá do zahájení dalšího ročníku veletrhu Fachpack, konaného koncem září na norimberském výstavišti. Na veletrhu, který patří svým rozsahem k největším oborovým akcím v evropském regionu, se bude jako vždy presentovat velké množství firem, včetně českých producentů. Světový gigant ve výrobě papíru, společnost Mondi, vedle vlastní expozice, veletrh zahájí i zajímavým doprovodným programem.

Skupina Mondi představí na svém stánku širokou škálu různých typů papíru, od balicích, přes pytlové kraftové až po speciální typy materiálů určených pro obalový průmysl. Kromě jiného, hned první den veletrhu Mondi uspořádá pro své současné i potenciální klienty v jednom z kongresových sálů výstaviště velmi zajímavý workshop.

Mondi R&D Print Competence Center v reálném čase

V průběhu programu odborníci z R&D centra nechají návštěvníky nahlédnout pod pokličku různých technických i technologických možností jak pracovat s vlastnostmi papíru ve vztahu k potisku. Chybět nebude ani testování vlastností v „živé“ laboratoři.

Super kvalitní papíry pro packaging&print

Na výstavišti nebudou chybět ani  Advantage Kraft  White Print a  Advantage Semi Extensible White Print. Oba materiály patří k novinkám, které jsou vyráběny na nejmodernějším papírenském stroji  PM7 v Mondi Štětí. Vyznačují se excelentní potiskovatelností v kombinaci vysokou pevností běžnou pro standardní pytlové kraftové papíry. Další ideální volbou pro zákazníka, který požaduje u papíru přirozený vzhled, pevnost a kvalitní potiskovatelnost je ProVantage KraftTop LinerX, který je vyroben z 70% recyklovaných vláken.