Společnost Mondi Bupak s.r.o. vyvinula jednocestný, plně recyklovatelný s celoplošným flexografickým potiskem skupinový obal - multipak, určený hlavně pro export Pragovaru do zahraničí. Na obalu je s úspěchem využita aplikace odnosné vyztužovací pásky, která je umístěna mezi vrstvami lepenky a zabezpečuje tak bezproblémové a jednoduché vyžití odnosné části obalu. Tento odnosný element nebrání, (na rozdíl od obalů s využitím plastového ucha, které musí být odstraněno, aby se dal obal vůbec otevřít), otevření obalu a vyjmutí lahví ven.

multipackPohodlně a bezpečně

Inovativní kombinace klasické konstrukce se samosvorným dnem a umístěním odnosného ucha zpevněného vyztužovací páskou na boku obalu nabízí zákazníkovi zajímavou a hlavně bezpečnou variantu manipulace s balením. Nedílnou součástí obalu je i decentní grafický návrh, který plní nejen funkci prodejní ale i reklamní.

OBAL ROKU 2015                                                                          

Pragovar-Multipack lahve 6x0,5 L získal ocenění OBAL ROKU 2015. Ocenění bude předáno během konference SpeedCHAIN dne 4.11.2015 v Břevnovském klášteře v Praze.