mokateOR2015Na módní bílé vlně obalů se úspěšně nese řada produktů. V soutěži OBAL ROKU 2015 bílá vynesla flexibilnímu obalu Mokate Amerika z produkce OTK GROUP vítěznou pozici v kategorii Potraviny a navíc dokonce i nominaci na CENU PŘEDSEDKYNĚ POROTY. Bílá dominantní barva obalů je v současné době na vzestupu, kdo chytí tuto vlnu, má náskok před konkurencí, který potrvá omezenou dobu, než se nám regály v retailu zabílí.

NCKosmetika New Nicky Clarke Range

Síť kadeřnických salonů Nicky Clarke vsadila také na bílou. Novou řadu kosmetických přípravků tato značka balí bílých obalů vyrobených pro ni společností M&H Plastics. Nová řada vladové kosmetiky Nicky Clarke sází na kontrast: bílé tuby, kelímky i lahve jsou opatřeny černými uzávěry.

M&H Plastics

Společnost M&H Plastics, člen skupiny RPC Group, se specializuje na plastové obaly pro kosmetiku, potraviny, potravinové doplňky a chemikálie. Ve svém portfoilu má 2.500 výrobků, 1.200 zaměstnanců ve čtyřech závodech v Spojeném království, v Nizozemí i v USA vyrobí ročně téměř miliardu plastových lahví, 150 milionů plastových kelímků a 50 milionů plastových tub.