Uživatel chce po obalu nejenom, aby s přehledem plnil vše své funkce, ale aby byl zároveň uživatelsky velmi příjemnou záležitostí, a to především z hlediska snadného otevírání či opakovaného uzavírání. Tento požadavek se týká prakticky všech spotřebitelských obalů, vedle potravin je kladen důraz především na obaly kosmetické.

Společnost Corpack nedávno presentovala nový typ obalů pro kosmetickou řadu Avalon Light. Díky kombinaci s magnetickým uzávěrem, je možné tyto obaly používat i opakovaně, s novými náplněmi.

SNAP&GO

Nová řada kosmetických obalů se vyznačuje elegantním vzhledem, funkčností a snadností používání. Díky opakovanému použití jsou obaly i velmi environmentální záležitostí z hlediska šetření odpadu i spotřeby materiálu.

Funkční i dekorativní

Díky magnetickému uzavírání v kombinaci s horkou ražbou, sítotiskem, lakem a metalizací jsou obaly nejenom „easy open“, ale i plní výborně i dekorativní funkce. Řada Avylon kromě uvedených obalů, zahrnuje další obaly různých typů a rozměrů (oční stíny, pudr, krém atd.)