S BB box od společnosti Unipap se určitě dříve či později budeme pravděpodobně setkávat v různém využití především u rychlého občerstvení. Obal získal v rámci soutěže Obal roku hned tři ceny.

Tento unikátní a pro udržení čerstvosti naprosto vyjímečný koncept získal nejenom ocenění Obal roku, ale i Stříbrnou Cenu předsedkyně poroty a porotu zaujal i jako velmi udržitelný produkt – dalším prestižním oceněním v rámci OR byla i Cena Save Food. Tento projekt podporovaný Agenturou pro zemědělství a výživu Spojených národů FAO, a řadou dalších významných korporací a institucemi.

 

Požadavky na obal vzrůstají

Konvenční obal bez ventilace byl při rozdílných teplotách uvnitř a vně obalu zcela nevhodný a rychle docházelo k jeho zapařování. Průhled byl orosený a znemožňoval vizuální kontakt s výrobky. Balení ztrácelo na atraktivitě a potraviny na čerstvosti. Především z důvodů eliminace těchto nežádoucích jevů, byl vyvinut nový obalový koncept v podobě BB Boxu.

 

Obal pro náročné

Atraktivní BB BOX je obalový koncept, kterým přirozeně proudí vzduch a zamezuje akumulaci vlhkosti uvnitř obalu s potravinami. Obal navíc zatraktivňuje průzorové okénko, tolik žádané zákazníky především v případě čerstvých potravin. BB box lze bez jakékoli nadsázky nazvat obalem na občerstvení i pro nejnáročnější klientelu.

 

Sofistikovanou konstrukcí za prodloužení čerstvosti

Do nového BB BOXu byl integrován účinný ventilační systém, který zajišťuje přirozenou výměnu vzduchu uvnitř obalu. Vzduch vstupuje do obalu výseky ve spodní části dna, prochází výseky inzertu a obal opouští přes výseky ve víku. Potraviny tak zůstávají déle čerstvé, připravené ke konzumaci.

Chcete vidět, jak BB box funguje a dozvědět se o něm více? Klikněte zde