Jednou z nich byla cena za velice působivou konstrukci pultového displeje. V našem blogu jsme se tentokrát rozhodli dát slovo konstruktérovi tohoto atraktivního obalu, Vladimírovu Bryscejnovi, který navrhl a zrealizoval nové koncepční řešení v podobě pultového displeje pro Biopekárnu Zemenka.

Základem POS displeje je samostojné kartonové tělo z recyklovaného materiálu s černou obrandovanou, znovu popisovatelnou plochou. Součástí balení je bílá fixa a několik vyměnitelných ochutnávkových mističek, které jsou vyrobeny z kompostovatelného materiálu. Set obsahuje i praktickou kapsičku na zadní straně, kam umísťujeme firemní info letáky.Celý design je v přírodním eko stylu, který koresponduje s celkovým image firmy.

Pan Bryscejn odpovídal na otázky našeho blogu:

 

Jak dlouho (příp. proč) se věnujete profesi konstruktéra/designéra?

Na pozici vývojáře obalů jsem v THIMM Packaging nastoupil po úspěšném absolvování Střední obalové školy ve Štětí před sedmi lety. Mám rád tvůrčí, nevšední práci a tím, že jsem tento obor vystudoval, byla pro mě tato pozice jasná volba.

 

Jak probíhala práce na vývoji vítězného obalového řešení – zadání, komunikace se zadavatelem, pozice osob od zadavatele: brand manager, sales manager, team, akcent na cenu obalu?, nové či osvědčené materiály a dodavatelé,  řešené problémy, alternativy atd.

Při návrhu pultového displeje pro Biopekárnu Zemanka jsem měl volnou ruku. Mohl jsem dát průchod své vlastní fantazii, což mě baví. Zadáním zákazníka bylo koncipovat minidisplej v přírodním stylu, aby ladil s bio-produkty pekárny. Měl jsem k dispozici na ukázku produkty i mističku, která měla být součástí pultového displeje. Věděl jsem, že je třeba zohlednit prostor pro černou tabulku a že musím někam umístit letáčky. V tomto případě se můj návrh zákazníkovi zalíbil hned napoprvé. Nebylo třeba nic měnit. Už to samo o sobě pro mě bylo ocenění.

 

Co pro vás znamená ocenění OBAL ROKU, příp. bylo již v min. za nějaké vaše řešení firmě toto ocenění uděleno?

Letošní Obal roku 2018 za pultový displej pro Biopekárnu Zemanka není mým prvním oceněním v této obalové soutěži. V minulosti jsem uspěl už čtyřikrát. A pokaždé jsem si tuto trofej přebíral s velkou hrdostí. Je to skvělý pocit ohodnocení dobře vykonané práce, na kterou jsem pyšný. Těší mě, že svou prací můžu udělat radost sobě, zákazníkovi i firmě THIMM.

 

Nejenom vítězné obaly od společnosti THIMM, ale všechny oceněné exponáty naleznete zde