THIMM Packaging Systems, člen skupiny THIMM GROUP, se úspěšně zhostil úkolu nahradit stávající vícecestný kovový rám obalem vyrobeným převážně z vlnité lepenky a výrazně tak snížit komplexitu logistických procesů, které provází opětovný koloběh přepravního rámu. Důležité bylo také snížení ceny obalu a logistiky.

fixaceRychlé a snadné zabalení s bezpečnou fixací

Jednoduchý obal složený z palety, obvodového pláště, víka, dna a aretačních pásů přesně splňuje požadavky zákazníka na rychlé a snadné zabalení náprav pro vysokozdvižné vozíky. Pro zajištění nápravy proti pohybu slouží speciální paleta s dřevěným rámem, do které se náprava vloží. Dokonalou fixaci dílu zajišťují stahovací textilní pásy.

zámoříAntikorozní ochrana pro zámořskou přepravu

Pro zámořskou přepravu je balení opatřeno VCI pytlem zajišťujícím antikorozní ochranu. Bedny jsou dodávány zákazníkovi v plochém stavu, tudíž také výrazně šetří skladovací prostory.

Alena BednářováKonstrukce

Autorkou konstrukce je Alena Bednářová. Alena Bednářová pokračuje v rodinné tradici, oba rodiče se profesně věnovali obalům na bázi papíru, sama je úspěšnou absolventkou VOŠ obalové techniky Štětí.

OBAL ROKU 2015                                                                          

Transportní balení VZV získalo ocenění OBAL ROKU 2015. Ocenění bude předáno během konference SpeedCHAIN dne 4.11.2015 v Břevnovském klášteře v Praze.