Podestýlka Tidy Cats LightWeight Free & Clean pro kočky je k dispozici spotřebitelům prostřednictvím globální nákupní platformy pro potraviny a zboží pro domácnost - Loop, která je zaměřená na eliminaci odpadu pomocí opakovaně použitelných a znovu naplnitelných obalů.

Po spotřebování steliva se obal vyčistí a znovu používá – tak, jak je běžné v rámci cirkulárního nákupního systému Loop.

Odolnost a opakovanost pro nový typ obalu není problém

Jak uvedla Diane Herndon, senior manažerka udržitelnosti ve společnosti Purina,  vývojové týmy společnosti pracovaly na navrhování a vývoji nových obalů, tak, aby byly dostatečně odolné, a zároveň vydržely mnohonásobné použití a extrémní podmínky běžné pro eCommerce. Samozřejmostí je kvality ve spojení se skvělými zážitky, které uživatelé Tidy Cats znají a milují.

Tidy Cats LightWeight Free & Clean bude zpočátku k dispozici k nákupu na platformě eCommerce společnosti Loop v 10 státech včetně New Yorku, New Jersey, Pensylvánie, Marylandu, Connecticutu, Massachusetts, Vermontu, Rhode Island, Delaware a District of Columbia.

Cestou k naplnění udržitelného závazku

Partnerství v rámci Loops je součástí širšího souboru opatření Nestlé, které je nastaveno ke snížení obalů na jedno použití. Aktivita je v souladu se závazkem společnosti, že do roku 2025 bude 100% jejích obalů recyklovatelných nebo znovu použitelných a že ve stejném časovém období sníží používání čerstvých plastů o jednu třetinu.