Posledním letošní vzdělávací akcí v rámci projektu OBALOVÁ AKADEMIE byl workshop Fixace a výplně v (přepravním) balení, který se uskutečni „pod rouškami“ koncem září v Brně. Akce byla podpořena společností Esko, předním světovým hráčem na trhu konstrukčních softwarů a řezacích plotrů. Zcela přirozeně: účastníci workshopu využili předváděcí plotr v prostorách výrobního závodu Esko Brno.

On-line webináře

Vzhledem k tomu, že přechod do stavu před řáděním čínského koronaviru způsobujícího onemocnění COVID-19 je časově velmi neurčitý a otázka zda vůbec, je velmi důvodná, rozhodl se OBALOVÝ INSTITUT SYBA překlopit vzdělávací projek OBALOVÁ AKADEMIE do on-line formátu. Zařizuje studio, aby byl schopen poskytnout kvalitní formu webinářů.

Fixace – opakování v listopadu

Aby bylo umožněno zúčastnit se i osobám, které nemohli přijet v září do Brna, připravuje se webinář s tématikou fixací na 4. listopadu 2020, registrace je již otevřena.

Obaly pro potraviny a kosmetiku

Tradiční akce Obaly pro potraviny a kosmetiku měla být letos součástí doprovodného programu veletrhu Embax-Print, proto termínově sledovala jeho plánovaný přesun na listopad. Nicméně, je faktem, že letos se brněnský obalový veletrh neuskuteční, a proto i akce Obaly pro potraviny a kosmetiku bude on-line formou webináře a zůstane v avizovaném termínu 19. listopadu 2020.