Průmysl 4.0, internet věcí, robotizace je příležitostí i pro obalový průmysl. Nevyhýbá se ani Sybě. Maskotem letošního ročníku středoevropského obalového kongresu PackSummit se stal robot SYBACZECH 4.0 vyráběný společností UBTECH ROBOTICS pod typovým označením Alpha 1 Pro. Našeho nového kamaráda jsme naučili manipulovat s imitací zabaleného zboží a také se trošku předvést v pohybové zručnosti. Kliky nejsou pro něj žádný problém a to ani na jedné ruce.

Kvíz nejen o obalech

Pro účastníky odborné konference, která je součástí kongresu PackSummit 2018 připravil organizátor v součinnosti s vystavujícími partnery kvíz. 

Účastníci konference vytvoří týmy, které budou soutěžit o postup do finále, ve kterém se utkají jednotlivci. V úvodu konference se přítomní seznámí s podmínkami a průběhem soutěže. Vyplatí se přijít včas.

  Hlavní cena - robot

Hlavní cenou kvízu je maskot kongresu, robot SYBACZECH 4.0. Vítěz tedy získá nového přítele - robota. Cena bude předána v průběhu galavečera OBAL ROKU, na kterém budou také předány trofeje vítězům soutěže o nejlepší obaly. Pracovníkům Syby bude ctí zacvičit výherce v ovládání i programování robota.