V polovině listopadu proběhlo ve Vídni hodnocení světové obalové soutěže WorldStar Packaging Award. Vzhledem k tomu, že v dlouhodobé historii jsme zaznamenali nejsilnější ročník zástupců z české obalové soutěže Obal roku (pořadatel SYBA), bude zde v následujících dnech představeno všech 11 „našich“ výrobců, kteří letos prestižní ocenění získali. Dnes představujeme vítězný Grafobal!

Přihlašovatel Grafobal, a. s. získal na soutěži hned 2 ocenění. První z nich bylo za Servírovací obal na pralinky v kategorii Potravin.

Originální design nabízí perfektní presentaci

Limitovaná série na pralinky je charakterizovaná důrazem na perfektní prezentaci baleného produktu, kdy se obal po doručení obdarovanému sám stává servírovacím podnosem. Konstrukce sestává ze čtyř částí: zásuvky, 2 rukávů a vložky.

Luxusně-minimalistická grafika

Grafobal patří ke společnostem, které umí dobře pracovat jak se strukturálním, tak i grafickým designem. Vytažením obou rukávů a následným zasunutím fixačního jazýčku se ze zásuvky a rukávů stane servírovací stolek. Zlatá vnitřní vložka je fixovaná v správné poloze několika jazýčky, které zapadají do vymezovacích otvorů v zásuvce. Luxusně-minimalistická grafika provedená horkou ražbou prezentuje brand ILLUI na obou rukávech.