Zasilatelské obaly pro e-shop Spokojeny pes.cz, které si koncoví zákazníci mohou proměnit v malou boudičku, navrhl a vyrábí THIMM Packaging ve Všetatech. Toto řešení přesvědčilo i porotu soutěže Obal roku 2016 svou originalitou a obal letos obdržel cenu v této národní soutěži. Tím jeho cesta k úspěchu nekončí. Byl přihlášen i na mezinárodní kolbiště soutěže WorldStar a zda obdržel i tuto cenu, se čtenáři dozví během pár dnů, ve kterých bude již od zítřka na pokračování vycházet krátký seriálek o českých úspěšných obalech, které na posledním hodnocení WPO cenu WS získaly.

I Spokojený pes chtěl pokračovat v příběhu

Spokojený pes.cz vyhlásil soutěž „Navrhněte krabici doručující štěstí“ o nejlepší návrh designu právě pro tento obal a oslovil tím širokou veřejnost. Zapojit se mohl každý. A návrhů se sešlo poměrně dost.

Vítězný obal se vyrobil v THIMMu

První prosincový pátek za účasti komise složené z představitelů Spokojeného psa i společnosti THIMM, pozvaných hostů a novinářů, byl vyhlášen do té doby utajovaný nový design. Vše proběhlo ve výborné velmi přátelské uvolněné atmosféře. I když finančně byly oceněny první tři vítězné návrhy, jen ten první byl přímo tento den i sériově vyroben ve výrobní hale našeho předního výrobce.

Vítězná grafika

Vítězný návrh vytvořila Lenka Chotěnovská. Paní Lenka je kreativní grafička a webdesignérka na volné noze a kromě toho nabízí i služby v oblasti webdesignu. Její návrh splnil požadavky zadavatele, ať již se jednalo o technickou specifikaci (pouze jednobarevná grafika ve firemní červené a zakomponovaným logem), tak i z hlediska velmi vtipného svěžího provedení.

Oslava – Bude i ve velkém stylu WS?

Na konci setkání a pohledu do výroby, byl představitelům Spokojeného psa předán jednatelem THIMM, Ing. Martinem Hejlem ocenění Obal roku. Toto ocenění pan Hejl předal za účasti organizátorky této soutěže, Ing. Kateřiny Kolářové (SYBA). V tuto chvíli je již na SYBě  známo, kdo všechno dostal z českých obalů ocenění WorldStar a zda je mezi vítězi i THIMM se "svým" Spokojeným psem. Od zítřka začneme v rámci Packaging News všechny vítězné exponáty odtajňovat i pro všechny čtenáře.