Velkou pozornost získal i další mezinárodně oceněný obal od společnosti THIMM Packaging, známého výrobce obalů z vlnité lepenky.  Známý leader v tomto segmentu, který má v ČR hned dva výrobní závody, navrhl pro svého klienta Spokojený pes.CZ naprosto originální zasilatelský obal, který patří v oblasti e-commerce ke konstrukčně revolučním řešení.

Společnost THIMM  Packaging patří k předním výrobcům obalů z vlnité lepenky. Díky vysoké kvalitě obalů je firma ceněna nejenom jejími klienty a následně spotřebiteli, ale patří i ke každoročně oceňovaným v rámci prestižní národní soutěže Obal roku či mezinárodní World Star. Ani letošní rok v tomto nečinil vyjímku.

Obal na e-commerce nemusí postrádat originalitu

Většina obalů pro e-shopy jsou poměrně fádní záležitostí. Touto cestou se rozhodně nevydal THIMM se svým klientem Spokojený pes. I když obal pro online obchod Spokojenypes.cz slouží v první řadě jako zasilatelský obal pro přepravu objednaného zboží, díky důmyslné konstrukci však lze obal pro odebrání obsahu proměnit z původní klopové krabice na boudičku pro domácího mazlíčka. Obal tak získává druhý život. Potiskem vhodnými motivy se boudičce dodá na atraktivnosti. Boudičku lze složit bez lepení.

Obal – boudička dále soutěžila i mimo WS

Obal se stal velice úspěšným hned po svém uvedení na trh, proto i samotný Spokojenypes.cz vyhlásil v ČR soutěž „Navrhněte krabici doručující štěstí“ o nejlepší návrh designu právě pro tento obal a oslovil tím širokou veřejnost. Na konci minulého týdne byli vyhlášeni vítězové soutěže v THIMMu ve Všetatech.