Čeští výrobci zabodovali při hodnocení na WPO i v přepravním balení. Jedním z těch, kdo v kategorii Automotive / Přepravní a průmyslové obaly, získali prestižní ocenění WorldStar, byl i známý výrobce (nejenom) tohoto sortimentu, společnost Schoeller Allibert, výrobce plastových a paletových přepravek, palet, kontejnerů, skládacích boxů atd.

Díky silnému vývojovému i technologicko  – výrobnímu zázemí vznikl nový typ přepravky EuroClick®, která je modulárního charakteru. Přepravky jsou k dispozici v rozměrech 400x300mm a 600x400mm v různých výškách.

„Teleskopická“ výška

Nová modulární přepravka EuroClick® je lehčí a přitom stejně pevná jako předcházející řada přepravek. Díky nasazovacímu rámu Click Booster® je možné snadno zvýšit výšku přepravek a tím rozšířit možnosti použití. Zaoblené rohy na přepravce zajišťují zvýšenou pevnost a hladší změny směru na dopravnících.

Povedená ergonomie

Zajímavý je nacvakávací držák etiket Click Holder®, který eliminuje použití přídavných samolepek bránících vypadnutí etikety. Je možné ho připevnit na přední nebo boční stranu a velikost lze upravit. Ergonomické rukojeti udělaly přepravku EuroClick® pohodlnější pro uživatele a zvýšily tím efektivitu a bezpečnost.