Čistá voda v čistém designu, navíc s prémiovým podtextem -  tak lze popsat další vítězný exponát z kategorie Nápoje. Cesta vody FROMIN, vody z doby ledové, začíná přibližně před 15 000 lety, v období horského zalednění severních Čech, kdy začala voda z tajících ledovců prosakovat do podzemí. Voda Fromin již od počátku byla balena do naprosto originálních, a tím designově velmi snadno rozpoznatelných obalů.

Aby měl spotřebitel znásoben pocit, že pije jednu z nekvalitnějších vod vůbec, je potřeba na ní použít i exklusivní typ obalu. Po velmi úspěšném obalu ve tvaru ledové kostky (v Obalu roku též v minulosti oceněném) v PET i skleněné variantě, přichází další typ designu . Letošním přihlašovatelem je Aquacompany Alemania a.s.  

Životodárná voda v exklusivním designu láhve

Voda FROMIN je svojí nízkou mineralizací, mikrobiologickou čistotou a především vysokou vibrací ideální vodou pro lidský organizmus, takovou vodou, jaká byla v dávné minulosti našimi předky nazývána VODOU DLOUHÉHO ŽIVOTA. Láhev se opět vyznačuje čistým minimalistickým provedení. Protáhlá láhev je v tomto případě „dekorována“ dalším snadno rozpoznatelným prvkem – stékající kapkou.

Materiálová a konstrukční optimalizace

PET lahev pro kojeneckou vodu, která není žádným způsobem upravována, ani ozařována UV paprsky. Nový tvar lahve odpovídá nesycenému produktu. Byla optimalizována tloušťka stěny s ohledem na průměr, výšku lahve a povahu produktu.