Na konci června se konala v showroom společnosti Igepa v Horních Počernicích velice zajímavá akce, kde byla presentována po prvé v ČR  Epson UV LED plochá signage tiskárna SureColor SC-V7000. Společná akce Igepa a Epson vzbudila pozornost jak u odborníků, tak i médií.  Zároveň v rámci tiskové konference Igepa oznámila i otevření Virtuálního obchodního domu digitálních technologií.

 

Igepa je dlouhodobým lídrem trhu v oblasti dodávek materiálů pro velkoformátový tisk a vizuální komunikaci. Široké portfolio produktů pro digitální tisk zahrnuje nejrůznější fólie a papíry jak v rolích, tak i ve formátech od A4 po B1 a dále i desky určené k přímému potisku nebo kašírování. Igepa nabízí média vhodná pro všechny technologie digitálního tisku. Od produkčního tonerového tisku, přes inkoust ve formátech SRA3 a SRA3+ až po veškeré možnosti ve velkoformátovém tisku.

Od roku 2017 má Igepa ve své nabídce i velkoformátové tiskárny a dokončovací stroje. Za necelé 4 roky má Igepa v portfoliu téměř 50 strojů, k nimž samozřejmě poskytuje záruční i pozáruční servis a velká část z nich je k vidění a vyzkoušení i na showroomu v pražských Horních Počernicích. Igepa ve velkoformátovém tisku zastupuje značky, jako jsou např. Epson, EFI, Graphtec, Gunnar, Stahls, Flora, OKI nebo Flexa a dále i privátní značky např. laminátorů či řezaček.

První „živé“ představení SureColor SC-V7000 na českém trhu

29. června v showroom Igepa došlo k premiérovému představení tiskárny Epson SureColor SC-V7000. Velkoformátová, materiálově širokospektrální tiskárna byla vyvinuta především pro oblast POS. Je tedy vhodná například k tisku výrazných cedulí a poutačů ve vnitřních i venkovních prostorách, reklamních polepů výloh, vývěsních tabulí, produktových obalů a k potisku propagačních a dekorativních výrobků. Nabízí velkou všestrannost použití, čímž umožňuje rozšířit nabídku produktů a poskytovat konzistentně vysoce kvalitní výsledky. Tiskárna využívá jedinečnou kombinaci inkoustů Epson UltraChrome UV včetně červeného, šedého a bílého inkoustu a laku pro úpravu povrchu.

Virtuální obchodní dům digitálních technologií

Igepa na tiskové konferenci rovněž oznámila otevření Virtuálního obchodního domu digitálních technologií. Jeho ambicí je poskytnout zákazníkovi plnou podporu po celou dobu rozhodovacího procesu, tedy od zajištění nezávislých analýz proveditelnosti a návratnosti investic, přes konzultace a doporučení nejvhodnější technologie, až po samotnou dodávku a servis.

Nově společnost Igepa rozšiřuje nabídku o konzultace vhodných řešení i v digitálním produkčním tisku. Ve spolupráci s obchodními partnery, jako jsou např. Xerox či Kyocera, zajistí ukázky produkčních tiskových řešení.