Roland přišel již před řadou let na trh jako první s tiskárnami s integrovaným řezáním. I když má portfolio opravdu bohaté, vývoj nezastavil ani u těchto kombinovaných tiskáren, které jsou pravidelně oceňovány pro svou kvalitu a spolehlivost. Poslední model TrueVIS SG byl nyní oceněn v rámci EDP. Předávání cen proběhlo v Hamburku v rámci veletrhu FESPA 2017.

Společnost Roland DG Corporation patří k leaderům na trhu v oblasti velkoformátových tiskáren. Prodejem a celým autorizovaným servisem značky Roland DG se u nás zabývá společnost bitcon s. r.o.

TrueVIS SG nastoupila cestu úspěšné TrueVIS VG

Již před rokem získala ocenění velmi úspěšná tiskárna TrueVIS VG. Stejnou cenu teď získala i tiskárna s koncovkou SG. Již TrueVIS VG využívala tiskových hlav Roland DG FlexFire, které efektivněji vytvářejí nádherné výtisky, ve spojení s novými inkousty, tiskárna dosahuje úžasných živých barev.

Oba typy kombinovaných tiskáren jsou vybaveny novou technologií řezu, která zvyšuje přesnost. A v neposlední řadě samozřejmě obsahují i technologie pro komunikaci s chytrými telefony a tablety.

Vysoká kvalita za rozumnou cenu získává prestižní ocenění

Integrované tiskové a řezací zařízení společnosti Roland DG patří k nejprodávanějším na celém světě. Série SG dodává pokročilou technologii TrueVIS za bezkonkurenční cenu a je ideálním univerzálním řešením pro začínající poskytovatele tiskových služeb nebo pro ty, kteří chtějí zvýšit své výrobní kapacity. Na slavnostním ceremoniálu, který se konal na veletrhu FESPA 2017 v německém Hamburku, za tuto řadu společnost obdržela cenu  EDP. Asociace EDP (Evropská asociace digitálního tisku) každoročně hodnotí a oslavuje nejlepší novinky v oblasti tiskové produkce a předává ocenění nejlepším řešením v oboru.