Společnost RPC Group patří k největším výrobcům plastových obalů. Vzhledem ke své kvalitativně i objemově významné produkci nemá společnost o zákazníky nouzi, a díky svému rozsáhlému vývoji, společnost doslova „chrlí“ jednu úspěšnou inovaci za druhou, nejinak je tomu i u nejnovějšího produktu, vaničky na sýry.

Bebo Plastik patří do skupiny RPC a v současnosti se může pochlubit výrobou nové plastové vaničky s uzávěrem, u které byla použita pokročilá IML (In mould label) technologie. Etiketa je tedy „zalita“ přímo do obalu a je s ním materiálově identická

Vanička na zdravé a výborné sýry

Obal je určen pro jednoho z největších producentů, dovozců i exportérů kozích sýrů v Norsku, Tine SA. Nová řada sýrů Kremgo® je plněna do originální vaničky z PP (88 x 88mm), vyráběné procesem vstřikování. Konstrukce obalu umožňuje prodloužení trvanlivosti sýru.

Design dotváří IML etiketa

Srozumitelný grafický design ve spojení s účelným strukturálním designem přináší spotřebiteli pohodlnou užitnou hodnou. Design je dotvořen i praktickou, neloupatelnou IML etiketou.