Obaly na kosmetiku patří obvykle k nejatraktivnějším obalům. Zároveň se velice těžce dá všeobecně definovat jakýkoli trend, prostě kosmetická oblast je široká a má i široké portfolio různých cílových skupin klientů. Společnost Rafesa uvedla nyní na trh novou řadu kosmetických obalů, které mají vedle elegantního vzhledu i další benefity.

Rafesa , která je na trhu od roku 1982, se specializuje především na distribuci obalů všech druhů z různých materiálů pro parfumerie, kosmetický a farmaceutický segment. V současné době je Rafesa uznávaným poskytovatelem obalových služeb a pracuje pro různé zavedené značky na národním i mezinárodním trhu.

Elegance není jedinou silnou stránkou

Elegance je jedním z identifikačních znaků nové řady kosmetických obalů z PET. Další výhodou tohoto typu lahví je jejich nízká hmotnost či vysoká transparentnost (dokonce vyšší než u běžného skla). Při transportu je láhev méně ohrožena poškozením než případné skleněné produkty.

Eco-friendly produkt

Nové lahve z tvrdého PET jsou 100% recyklovatelné. Obal má také vysokou mechanickou odolnost. Nová řada zahrnuje různé typy lahví o objemu 15 ml a 50 ml, láhev o objemu 30 ml, je k dispozici s dávkovačem v podobě kapátka.