Společnost SIG Combibloc v poměrně krátké době prodává v Brazílii další plnící linku pro mléčný průmysl. Výkonné zařízení od strojního nápojového giganta se rozhodla pořídit jedna z brazilských největších společností na trhu s mlékem, Cooperativa Central Gaúcha Ltda (CCGL), která již před pár lety s technologiemi SIG udělala velmi dobrou zkušenost.

CCGL byla založena v roce 1976 a nyní patří ke gigantům v mléčném průmyslu. Společnost je zaměřena na enviromentálnost a celkovou udržitelnost produktů. V současnosti spolupracuje v regionu se 170 000 venkovskými producenty mléka. Společnost zpracovává 2,2 milionů litrů mléka za den. 

SIG má v CCGL tradici

Již před 3 lety CCGL uvedl do provozu první plnící linku CFA 712 zakoupenou od společnosti SIG. Ta je určena především na plnění čokoládového mléka do kartonových kompozitních obalů. Vzhledem k dobrým zkušenostem s technologií a zároveň i další expanzí stávající výroby se CCGL rozhodlo pro další akvizici opět od SIG.

Produktivita a vysoká výtěžnost stroje

Jak uvedl Guillermo Dawson Jr, Managing Director CCGL, hlavním důvodem pro zakoupení technologie byla především vysoká produktivita linek, cenová efektivita a v neposlední řadě i nízké ztráty během výroby.