SnowFox je prvotřídní vodka s nádechem sladkostí určená chuťově náročné klientele. Tento nápoj zaujme však i svým obalem – láhví s velmi výraznou etiketou, jejíž design byl inspirovaný čistotou kanadské přírody, arktického ledu a spojením chladné přírody a jejího známého obyvatele, sněžné lišky. Obal již získal řadu prestižních ocenění, včetně nejvyšších cen.

Společnost API, která patří k výrobcům a dodavatelům ražebních folií, laminátů i holografických substrátů, se podílela na tvorbě velmi výrazné vizuální identity pro brand nápoje, kde využila i své zkušenosti se studenou foliovou ražbou. Nápoj již získal Zlatou cenu za flexibilní balení na Canadian Print Awards a stříbrnou medaili na New York Wine & Spirits Festival.

Výrazná grafika

Díky aplikaci studené ražby byl vytvořen působivý efekt záblesku v temnotě, což je zvýrazněno světlem v modrých očích sněžné lišky.  Výrazný optický vjem je zvláště působivý dramaticky v místech s nízkou mírou osvětlení, jako jsou např. noční kluby.

Náročnost potisku i ražby

Folie s náročnou grafikou byla vytištěna ve výrobním závodě Spectrol v Ontariu na destibarevném flexotiskovém stroji Gallus EM5 10S. Náročnost při tisku grafiky je dána i díky smrštitelné následné aplikaci etikety (typ shrink sleeve). K výraznému vjemu přispívá i použití speciální fólie na studenou ražbu API 1000 TA.